J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Ekskursija "Marijampolės miesto legendos ir padavimai"

Kategorija: Naujienos_ Paskelbta: Pirmadienis, 05 lapkričio 2018

Kviečiame visus į labai įdomią istorinę ir legendomis apipintą ekskursiją "Marijampolės miesto legendos ir padavimai". Ekskursija paremta pasakojamosios tautosakos medžiaga, kurioje užfiksuoti tikri, o gal tik pramanyti nutikimai apie Marijampolę. Gidas Laurynas Bernota kartu su Jumis mėgins atrasti miesto pradžią menančias gyvenvietes, pasiaiškinti jų pavadinimų kilmę. Sužinosite kaip Jonas Jablonskis normino lietuvių kalbą, kokie pokštai patiko Rusijos carams bei kaip Prienų seniūno žmona Marijampolės bažnyčią statė.

Data: 2018 11 11 (sekmadienis)
Laikas: 11:00
Ekskursiją pradedame prie Jono Jablonskio paminklo, Rygiškių Jono gimnazijos kieme. Pabaiga - Vytauto Didžiojo parkas.

Registracija telefonu +370 642 23 003, el.p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00