J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Kviečiame burtis į akciją „Rudeninė švara – mano miestui!”

Kategorija: Naujienos_ Paskelbta: Antradienis, 23 spalio 2018

Auksinis ruduo, lepinęs puikiais orais, pamažu traukiasi nusinešdamas visą spalvų grožį, taip sulig kiekviena diena medžius palikdamas vis nuogesnius. Kiekvienas laikas – savaip gražus. Net ir tuomet, kai sėdi šiltuose namuose, o už lango merkia rudenis lietus ar nubudus po nakties pamatai nubalusią žemę po pirmųjų rudeninių šalnų ir supranti, kad visai ne už „kalnų“ – žiema ir taip pasiilgtos didžiosios metų šventės.

Bet prieš tai, kaip ir kiekvieną vėlyvą rudenį, su kolegomis, bendraklasiais, kaimynais ir draugais kviečiame kartu pabūti gryname ore dalyvaujant kasmetinėje lapų grėbimo iniciatyvoje „Rudeninė švara – Mano miestui!“. Šiemet akcija vyksta nuo spalio 22 d. iki lapkričio 18 d., tad visu šiuo laikotarpiu laukiame, įstaigų, įmonių, organizacijų kolektyvų, bendruomenių, daugiabučių namų savininkų bendrijų, nevyriausybinių organizacijų, šeimų ir kiekvieno gyventojo pagalbos tvarkant Marijampolės miesto viešąsias erdves (parkus, skverus, visuomeninės paskirties objektų teritorijas).

Akcijos organizatoriai – Marijampolės kultūros centras ir Marijampolės savivaldybės administracija – kviečia registruotis adresu internete www.darommarijampole.lt. Užsiregistravusiems dalyviams bus dalijami specialūs didmaišiai, į kuriuos reikės sukrauti sugrėbtus lapus. Didmaišių surinkimą ir išvežimą koordinuoja Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriaus (J. Basanavičiaus a. 1, 408 kab.) vyriausioji specialistė Violeta Sagaitienė, tel. (8 343) 90013, mob. 8 615  34 685, el. p. Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

Didžiuosius Marijampolės miesto (Poezijos, Vytauto Didžiojo, Seminarijos ir Vaižganto) parkus tvarkysime centralizuotai, surinkę didesnį būrį talkininkų, juos aprūpinsime akcijai skirtomis priemonėmis – grėbliais ir pirštinėmis. Parkų tvarkymo datas ir visą susijusią informaciją skelbsime tinklapyje www.darommarijampole.lt.

Akcijos metu siūlome ne tik padirbėti, bet ir užfiksuoti smagiausias, gražiausias ir įsimintiniausias akimirkas. Linksmiausios, kūrybiškiausios ir spalvingiausios nuotraukos, gausiausiai dalyvavę kolektyvai lapkričio mėnesio pabaigoje bus paskatinti Marijampolės savivaldybės administracijos dovanėlėmis. Nuotraukomis kviečiame pasidalinti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..

                     

Marijampolės kultūros centro informacija

Edukacinių programų kuratorius

Saulius Lisauskas

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00