J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Konferencija sveikatos tema Marijampolėje „Išgirsi, ko nematęs“

Kategorija: Naujienos_ Paskelbta: Ketvirtadienis, 23 lapkričio 2017

„Jaunimas YRÀ“ žingeidus, teigia asociacija, anksčiau vadinta „Jaunimo laisvalaikis“. Šįkart šios organizacijos žvilgsnis nukreiptas į visus besidominčius sveikatos tema bei norinčius papildyti savąjį žinių bagažą naujienomis. Šeštadienio popietę „Jaunimas YRÀ“ kviečia praleisti naudingai ir įdomiai – sveikatos konferencijoje „Išgirsi, ko nematęs“.

Renginio metu, kartu su Lietuvos medicinos studentų asociacijos bei kitų svečių pagalba, bus išnagrinėta daugybė temų. Dalyviai diskutuos apie šiuo metu visus dominančią sveiką mitybą, daugiau sužinos apie vegetarizmą, dirbdami grupėse gaus ne tik „sausos“ teorijos, bet ir praktinių užduočių. Temų nusimato tokia gausybė, jog kiekvienas tikrai ras kažką įdomaus sau, konferencijoje galės rinktis pirmos pagalbos teikimo pamoką, daugiau sužinoti apie vėžį ar psichotropinių medžiagų ir elektroninių cigarečių žalą bei turės puikią progą susipažinti su lytiškumo pagrindais. Organizatoriai garantuoja, jog ši konferencija nepaliks nei vieno abejingo, o į visus rūpimus klausimus apie sveikatą bus atsakyta tiesiai iš profesionalų lūpų.

Susitinkame jau lapkričio 25 dieną (šeštadienį), 13 valandą, viešbutyje Mercure Marijampolė!

Kas girdėta ir matyta, šį kartą aiškiau ir informatyviau!

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I-V  8:00 - 17:00

VI-VII  Nedirbame

Pietų pertrauka 12:00 - 13:00