J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Marijampolės kraštotyros muziejus kviečia į renginį „SUVALKIJOS - SŪDUVOS PASLAPTYS DOKUMENTUOSE“

Kategorija: Naujienos_ Paskelbta: Pirmadienis, 08 gegužės 2017

Marijampolės kraštotyros muziejus kviečia į renginį „SUVALKIJOS - SŪDUVOS PASLAPTYS DOKUMENTUOSE“.

 „Istorikas, kaip ir kiekvienas mokslininkas, pirmiausia ieško tiesos. Platonas - jo draugas, bet didesnis draugas - tiesa. Tiesos jis negali paaukoti nei patriotizmui, nei jokiam kitam apskaičiavimui. Tai ir yra pagrindinis istoriko uždavinys.“ Istorikas Vincas Trumpa.

Gegužės 11 dieną (ketvirtadienį) 16 valandą Marijampolės kraštotyros muziejaus „Saulėračio“ galerijoje vyks renginys, kuriame bus pristatyti marijampoliečių istorikų bei kraštotyrininkų archyvuose surasti dokumentai. Kur buvo sūduvių žemė Kimenava? Kur buvo palaidoti grafai Butleriai? Kada pirmą kartą paminėtas Marijampolės vardas?

 

New layer...
 

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos: I - V 8:00 - 17:00