J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Kviečiame dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Europos vertybių krizė“ kovo 24 dieną Marijampolėje.

Kategorija: Naujienos_ Paskelbta: Pirmadienis, 20 kovo 2017

VšĮ "Sveikatingumo idėjos" šią konferenciją organizuoja kartu su dar 7 organizacijomis iš Estijos, Latvijos, Lenkijos, Vokietijos, Prancūzijos, Ispanijos ir Rumunijos, įgyvendindami projektą „Challenges for Europe: understand and overcome together“. Projektas finansuojamas programos „Europa piliečiams“. Jo tikslas – skatinti pilietiškumą ir įsitraukimą į demokratinius Europos Sąjungos procesus, suteikti bendruomenei reikalingas žinias ir suvokimą. Pagrindinės projekto veiklos – 6 tarptautinės konferencijos.

 Konferencija vyks anglų k., kovo 24 d. (penktadienį) Mercure viešbutyje, J. Basanavičiaus a. 8, Marijampolėje. Pradžia 10 val., dalyvių registracija pradedama 9 val.
 
Dalyvavimas renginyje nemokamas, tačiau būtina registracija: https://goo.gl/DW4aB6
Visi dalyviai bus vaišinami kava ir pietumis, bus įteikti sertifikatai, patvirtinantys dalyvavimą renginyje.

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I - nedirbame

II - V 8:00 - 17:00

VI - 10:00 - 14:00

Pietų pertrauka II - V 12:00 - 13:00