J.Basanavičiaus aikštė žiemą, MarijampolėŠešupės vingis, MarijampolėFontanas Poezijos parke, MarijampolėSasnavos bažnyčios bokštas, Marijampolės sav.Ramybės parko beržai, MarijampolėŠešupės upė, MarijampolėŠešupės mėlynumas, Marijampolės sav.

Bus pristatomas 3D piešinys „Marijampolės Istorijos gylis"

Kategorija: Naujienos_ Paskelbta: Antradienis, 09 rugpjūčio 2016

Rugpjūčio 9 d. 19.00 val.  J. Basanavičiaus aikštės ir Kęstučio gatvės sankirtoje bus pristatomas 3D piešinys  „Marijampolės Istorijos gylis".

Šis piešinys yra kiekvieno iš Jūsų, dalyvavusio bėgime už Marijampolę 2016, dovana. Bėgimas už Marijampolę išskirtinis tuo, kad tai nekomercinis sporto renginys, o visos surinktos registracijos metu lėšos, kurios nepanaudojamos bėgimui  organizuoti, skiriamos miestui  gražti. Prieš metus lėšas dovanojome neįgaliųjų sporto organizacijoms norėdami jas palaikyti ir paskatinti dar aktyviau sportuoti, o šiais metais baigiamas tapyti šis unikalus projektas. Kai piešinys bus baigtas, susidarys vaizdas, kad šalia esantis žmogus stovi ant krašto ir gali pažiūrėti gilyn į miesto simbolius arba tiesiog ten įkristi.


Kviečiu atvykti visus į piešinio pristatymo šventę.

Pagarbiai,
Organizatorių vardu, Vaida Kelerytė-Burokienė

Kontaktai

MARIJAMPOLĖS TURIZMO INFORMACIJOS CENTRAS
J.Basanavičiaus a.1, Marijampolė
+370 642 23003, El. p.: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Darbo valandos:

I - nedirbame

II - V 8:00 - 17:00

VI - 10:00 - 14:00

Pietų pertrauka II - V 12:00 - 13:00